כנסים והרצאות:  הרצאות וסדנאות למנהלים - בואו ללמוד על ניהול סיכונים כולל וניהול סיכונים משפטיים. / לחץ כאן

הכל על סיכונים משפטיים

ועורכי הדין של העסק, מה איתם?

"מדוע אנחנו צריכים אתכם, והרי אנחנו עובדים עם משרד עורכי דין מהמובילים במשק? את כל הדרוש לנו בצד המשפטי אנחנו מקבלים מהם" היא שאלה שאנו נתקלים בה הרבה.

עורכי הדין של העסק מתבקשים לבצע פעולות משפטיות שונות ומגוונות – עריכת חוזים, ניהול הליכים משפטיים, עריכת חוות דעת משפטיות בשאלות שונות הנוגעות למהלך העסקים. במסגרת עבודתם השוטפת, אינם מתבקשים ואינם מכינים סקרי סיכונים משפטיים. ניהול הסיכונים המשפטיים היא תורה נפרדת שצריכה לימוד בפני עצמה וביצועה דורש ניסיון. לימודי המשפטים והעבודה במקצוע אינם מכינים את עורכי הדין – טובים ומנוסים ככל שיהיו - לעסוק בניהול סיכונים משפטיים.

יחד עם זאת, עורכי הדין של העסק הם "שחקן מפתח" בתהליך. הם אלה שיוכלו לתת לנו מידע מקיף ומדויק על הצדדים המשפטיים בעבודת העסק, מידע שאנחנו צריכים לשם הכנת הסקר והדו"ח, ויותר חשוב מכך – הם אלה שיבצעו בפועל את יישום המסקנות וההמלצות.

כמדיניות ותפיסת עולם, לעולם לא ניישם בעצמנו את ההמלצות הניתנות לכם במסגרת ניהול הסיכונים המשפטיים. הכנת סקר סיכונים משפטיים אינה דרך לקבל על עצמנו עבודה נוספת – היא שרות חשוב ונפרד מהייעוץ והליווי המשפטי הרגילים. את הפעולות המשפטיות הנדרשות יעשו, לאחר שאתם המנהלים תקבלו את ההחלטה על כך, עורכי הדין הקבועים של העסק, ואנו נעזור להם בצד המשפטי ככל שיהא בכך צורך.

ניהול סיכונים משפטיים אינו תחליף לעורכי הדין שלכם, שאיתם אתם עובדים ועליהם אתם סומכים. נהפוך הוא: עבודה משותפת שלנו עם עורכי הדין המלווים אתכם תוכל לעזור לנו לעזור לכם בצורה יעילה הרבה יותר.רוצים לדעת עוד?
• התשובות לשאלות שרציתם לשאול - מאמרים ושאלות נפוצות
• בואו לקרוא מה עלול חלילה לקרות גם לכם - שטח מסוכן
• השתכנעתם? בואו נפגש - צור קשר
design by Oren Fait | developed by entry interactive
/ משפט חזק / ניהול סיכונים משפטיים - אריה שורץ עו"ד ונוטריון